Vinys Marškonių kaimui statyti Visas vaizdas

Vinys Marškonių kaimui statyti

Rimvydas Stankevičius 

Smulkiau

120

Šios prekės Šiuo metu neturime

2.90 €
10.01 Lt

Į krepšelį

Aprašymas


R.Stankevičius – gerai žinomas „Respublikos“ dienraščio žurnalistas, taip pat kelių poezijos knygų autorius. Jis yra ir dainų autorius, prozininkas, eseistas. Nuo 2004 metų R.Stankevičius yra Lietuvos rašytojų sąjungos narys, 2009-aisiais jis tapo „Poezijos pavasario“ laureatu.

Autorius yra paskelbęs šimtus įdomių straipsnių apie kūrėjus, kultūros žmones, apie talentingas asmenybes ir mūsų gyvenimo aktualijas. Jis visada turi tvirtą ir įdomią savo nuomonę, jo publikacijos visada susilaukia nemažo skaitytojų dėmesio.

„Piko valanda“ dar autoriaus kūrybinio kelio pradžioje išleido jo miniatiūrų apysaką „Vinys Marškonių kaimui statyti“. Tai gyvas, šmaikštus, ironijos kupinas pasakojimas apie vieno kaimo žmones ir jų gyvenimą. Apysaka neilga, labai lengvai skaitoma ir leidžia susipažinti su dar viena šio įdomaus autoriaus kūrybinio talento puse. 

Knygelė iliustruota originaliais dailininkės Agnės Žemaitytės piešiniais. „Buvau ką tik pagimdžiusi dukrą. Visi pojūčiai buvo gyvesni nei bet kada. Tekstas iš karto išsiliejo į piešinius. Piešdavau pertraukose tarp migdymo - maitinimo - raminimo - migdymo - maitinimo - raminimo... kažkur ant žemės, bet šiaip - gerokai virš jos“, -- autorė yra sakiusi apie šios knygos iliustracijas.


 
Techninės detalės
 
Autorius Rimvydas Stankevičius 
ISBN 9986875528
Leidykla Piko valanda
Išleidimo data 2001 m.
Apimtis 44 psl.
Spauskite ir apsilankykite

Specialūs pasiūlymai

» Visi pasiūlymai