Apie mus

Piko valanda logotipas

1993 m. įkurta A. Reinikio firma „Piko valanda” 2010 m. pakeitė statusą ir tapo UAB „Piko valanda“. Veiklos pradžioje įmonė užsiėmė įvairių prekių didmenine ir mažmenine prekyba. Nuo 1996 m. iki šių dienų veikla plėtojama dviem kryptimis: leidyba ir didmenine bei mažmenine prekyba biuro, mokyklinėmis ir kanceliarinėmis prekėmis.

Leidykla „Piko valanda“ teikia plataus profilio paslaugas: leidžia įvairaus pobūdžio ir apimties knygas, katalogus, kalendorius, pažangos knygeles, lankstinukus, vizitines korteles ir kt. Be to, teikia išorinės reklamos paslaugas, susijusias su reklaminių skydų, iškabų, rodyklių gamyba. Leidybinė veikla vykdoma ir Lietuvoje, ir užsienio šalyse.

Įgyvendinant įvairius projektus ir klientų užsakymus, per leidyklos veiklos laikotarpį išleista daugiau nei 500 pavadinimų knygų. Tai J. Totoraičio „Sūduvos Suvalkijos istorija“, Lietuvos prezidento dr. K. Griniaus raštai „Atsiminimai ir mintys“ (I ir II t.), K. Šapalo „Žiburio“ draugija ir jos mokyklos“, G. Ilgūno „Sasnava. Kraštas ir žmonės“, G. Žibūdos „Marijampolės sporto ištakos ir krepšinio kelias“, K. Subačiaus „Marijampolės miestas“, O. Mačiulienės „Užupių vėtros“ (I ir II d.), G. Kalinausko „Futbolas Sūduvos krašte“, A. Babecko „Išnykę (ne)pamiršti dvarai“, „Triobiškių dainos“ (sud. E. Kalindrienė), Č. Jakštytės eilėraščių rinktinė „Amžiai ir mirksniai“ ir rubajatų rinktinė „Ąžuolų gilės“, JAV gyvenančios lietuvės R. Rudaitienės knyga „Iš kelionių užrašų“ ir kitos. Pagal projektą, kurį inicijavo ir koordinavo Teisingumo ministerija, išleista knyga „Pirmasis Lietuvos Konstitucijos egzaminas“. Marijampolės kraštotyros muziejaus užsakymu išleisti katalogai „Suvalkiečių marškiniai“ ir „Suvalkiečių prijuostės“. Periodiškai leidžiamas „Marijampolės kalendorius“ (nuo 1999 m.), Marijampolę, Vilkaviškį bei kitus miestus reprezentuojantys leidiniai „Marijampolė. Žvilgsnis iš arčiau“, „Vilkaviškis“, fotoalbumai ir kt.

Nuo 2001 m. veikia prekyba biuro ir kanceliarinėmis prekėmis užsiimanti įmonės parduotuvė „Nuo pieštuko iki“ (Gedimino g. 14, Marijampolė), kurios paslaugomis naudojasi apie 350 regiono įmonių bei organizacijų. Didmeninė prekyba biuro prekėmis vykdoma visoje Lietuvoje.  Šioje srityje verslo ryšiai bendrovę sieja su Vokietija, Rusija, Lenkija, Honkongu, Izraeliu.
UAB „Piko valanda“ pagal savo galimybes remia įvairius kultūros ir sporto renginius, knygų pristatymus, meno kolektyvų pasirodymus, parodas.  Įmonė jau dešimt metų yra viena iš futbolo klubo „Sūduva“ rėmėjų.

2009 m. uždarosios akcinės bendrovės „Piko valanda“ administracija ir leidykla įsikūrė nuosavose patalpose (Žemaitės g. 59, Marijampolė).  


Spauskite ir apsilankykite

Specialūs pasiūlymai

» Visi pasiūlymai