Pagalvok ir susimąstyk, mielas žmogau Visas vaizdas

Pagalvok ir susimąstyk, mielas žmogau

Algimantas Stanaitis

Smulkiau

216

Į krepšelį

Aprašymas


Marijampolietis Algimantas Stanaitis pastaraisiais metais leidžia knygas vieną po kitos. Šioje, jau tryliktoje jo knygoje – apsakymai, aforizmai, citatos, kurias jungia tos pačios temos – gyvenimo vertybės, meilės jausmo svarba, likimo išdaigos ir pan.

Autorius teigia, kas tryliktojoje knygoje pateikė tai, ką šiame gyvenime pamatė, išgirdo, sužinojo, patyrė. Joje rado vietos tai, kas žmonėms yra svarbiausia ir brangiausia – kilnūs jausmai, giliai išgyventi meilės džiaugsmai ir nusivylimai, sielvartas, skausmas, netektys ir praradimai.

A.Stanaitis ragina skaitytojus susimąstyti, kodėl eidami gyvenimo keliu išgirstame įvairių pasakojimų apie šeimynines dramas, tragedijas, matome daug žmonių, krintančių ir prisikeliančių, sutinkame laimingų ir net nežinančių, kas yra laimė.

Yra čia ir šmaikščių pastebėjimų, klausimų ir atsakymų. Pavyzdžiui, į klausimą „Kuo netiki zuikis?“ autorius atsako, jog „vilko pažadais jo neliesti“. Arba „Ko geidžia vilkas?“ -- “ėriuko glamonės“.  Tokių netikėtų pastebėjimų yra ir daugiau. Rasime ir sūduvietiškų klausimų bei atsakymų, pavyzdžiui „Kas sūduvietį pranoksta akiplėšiškumu?“ – „blaivas šaligatvis, smūgiuojantis į girto sūduviečio nosį“.


 
Techninės detalės
 
Autorius Algimantas Stanaitis
ISBN 9786094220296
Leidykla Piko valanda
Išleidimo data 2011 m.
Apimtis 252 psl.
Spauskite ir apsilankykite

Specialūs pasiūlymai

» Visi pasiūlymai