Įvairiaspalvės mintys vadovui Visas vaizdas

Įvairiaspalvės mintys vadovui

Algimantas Stanaitis

Smulkiau

208

Į krepšelį

Aprašymas


A.Stanaičio pavardė yra gerai žinoma – pastaraisiais metais jis vieną po kitos leidžia įvairias publicistikos knygas, jų skaičius jau artėja prie dviejų dešimčių. Pagrindinis jo knygų herojus – žmogus su savo mintimis, problemomis, rūpesčiais ir džiaugsmais.

Naujausia A.Stanaičio knyga „Įvairiaspalvės mintys vadovui“ skirta ne tik direktoriams ir viršininkams, bet ir įvairaus lygio institucijų darbuotojams, pareigūnams, politikams, tiems, kam nuolat tenka bendrauti su žmonėmis. Tai išties margas leidinys, kuriame surinktos psichologų, filosofų, rašytojų mintys apie vadovavimą, valdymo pagrindus, vadovų ir pavaldinių tarpusavio santykius.

Knygoje galima rasti ne tik rimtus teiginius ir pamąstymus – čia spausdinami ir satyrikų, humoristų linksmi pastebėjimai vadovavimo tema. Ne vienas iš tų taiklių pastebėjimų tikrai išspaus šypseną ar nustebins.

Skyriuje „Vadovai turi išsiskirti iš kitų“ autorius aprašo, kuo vadovas turi išsiskirti, kokie charakterio bruožai jam būtini,  kaip svarbu yra nežadėti to, ko negalima įvykdyti, kam labiausiai reikia negailėti savo pastangų. Pateikiamas nemažas sąrašas ir rekomenduotinų vadovo savybių, taip pat išvardijamos smerktinos savybės.

Knygos autorius įsitikinęs, kad leidinys bus naudingas ir tiems, kurie dar tik pradeda kopti karjeros laiptais, čia kažką naudingo ras ir tėvai, mokytojai, auklėtojai, jaunimas. Knygoje pateikiamas išsamus literatūros sąrašas, kuriame išvardytus leidinius taip pat naudinga būtų paskaityti.


 
Techninės detalės
 
Autorius Algimantas Stanaitis
ISBN 9786094220715
Leidykla Piko valanda
Išleidimo data 2012 m.
Apimtis 276 psl.
Spauskite ir apsilankykite

Specialūs pasiūlymai

» Visi pasiūlymai