Širdies melodijos Visas vaizdas

Širdies melodijos

Danutė Šurmaitienė

Smulkiau

163

Į krepšelį

Aprašymas


Ši knyga – labai neįprastas leidinys apie gerai mums visiems žinomą žmogų – Danutę Šurmaitienę. Su melodingomis jos dainomis užaugo ne vienas, o ji pati išaugino dešimtis jei ne šimtus gabių jaunų dainininkų, kurių dalis savo gyvenimą susiejo su muzika.

Tai knyga apie kūrėją – gausiai iliustruotas archyvinėmis nuotraukomis, televizijos laidų kadrais, originaliais piešiniais. Knygos įžangoje jos autorė primena savo biografiją, pasidžiaugia savo gabiausiais  mokiniais, iš kurių labiausiai žinomas – ne vieną operos sceną užkariavęs Edmundas Seilius, kurio duetus su Danute Šurmaitiene dar daugelis atsimena.

Vaizdingame Aukštaitijos krašte gimusi ir jau beveik tris dešimtmečius Marijampolėje gyvenanti bei dirbanti D.Šurmaitienė knygoje pateikia kompozicijas sukurtų dainų temomis, nemažą jos dalį sudaro atsiliepimai apie autorės kūrybinę veiklą – koncertus, pedagoginį darbą, susitikimus su ištikimais klausytojais. Visa tai iliustruota daugybe įdomių nuotraukų – jose ir įspūdingiausios koncertinės veiklos akimirkos, vaizdo klipų filmavimas, visiems žinomos Lietuvos asmenybės.

Fotoapybraižoje autorė pateikia ir svarbiausius savo apdovanojimus iš „Dainų dainelės“ konkurso, taip pat kitų renginių. Visa tai leidžia apžvelgti ir įvertinti ilgą bei įspūdingą D.Šurmaitienės koncertinę bei pedagoginę veiklą.


 
Techninės detalės
 
Autorė Danutė Šurmaitienė 
ISBN 9786094220302
Leidykla Piko valanda
Išleidimo data 2011 m.
Apimtis 84 psl.