100 štrichų Marijampolės portretui Visas vaizdas

100 štrichų Marijampolės portretui

Luana Masienė

Smulkiau

223

Šios prekės Šiuo metu neturime

2.03 €
7.01 Lt

Į krepšelį

Aprašymas


Atrodo, apie savo Marijampolę jau žinome viską, bet pakanka paimti į rankas nedidelę Luanos Masienės sudarytą knygelę, ir įsitikinsime, kad netikėtumai ir staigmenos gali slypėti ten, kur mes visai neįtariame. Todėl už šios knygelės sumanymą jos autorei norisi pasakyti „bravo“.

Tai bene pirmoji knygelė miesto gyventojams ir svečiams, kur ne tik pristatomi lankytini objektai, muziejai, parkai ir poilsio vietos, bet ir supažindinama su įdomiais Sūduvos krašto žmonėmis, klubais, spaudos leidiniais, renginiais, festivaliais, tradicijomis. Knyga tokia marga, tokia netikėta, kad vargu ar kas kitas galėtų ką nors panašaus sugalvoti.

Objektai ar žmonės ne tik pristatomi – pateikiami ir jų interneto adresai ar telefonai, o knygelės gale pridėtas Marijampolės žemėlapis, kur kiekvienas iš aprašomųjų yra pažymėtas. Kiekvienas štrichas ir potėpis yra įdomus, originalus bei vertingas.

Susiraskite šią mažą knygelę ir pavartykite ją. Atraskite Marijampolę kitu kampu. Ir pasidžiaukite, kiek daug ir netikėto mes čia turime. Tik mokėkime tai atrasti ir pastebėti.


 
Techninės detalės
 
Autorė Luana Masienė
Leidykla Piko valanda
Išleidimo data 2012 m.
Apimtis 32 psl.
Spauskite ir apsilankykite

Specialūs pasiūlymai

» Visi pasiūlymai