Ieškokim Lietuvos savoj širdy Visas vaizdas

Ieškokim Lietuvos savoj širdy

Klemensas Kazlauskas

Smulkiau

166

Šios prekės Šiuo metu neturime

3.48 €
12.02 Lt

Į krepšelį

Aprašymas


Žurnalistas, visuomenės ir politikos veikėjas iš Kazlų Rūdos Klemensas Kazlauskas jau ne pirmą kartą beldžiasi į skaitytojų širdis. „Piko valanda“ prieš dešimtmetį jau yra išleidusi jo poemą „Vieno gyvenimo tiesa“. Visai neseniai pasirodžiusią knygą „Ieškokim Lietuvos savoj širdy“ jis pavadino poetinėmis miniatiūromis iš gyvenimo dienoraščio.

K.Kazlauskas yra Kaimo rašytojų sąjungos ir Tėviškės pažinimo draugijos narys, Marijampolės apskrities literatų konkurso „Sugrįžtu su alyvų žydėjimu“ laureatas, jo poezija neblogai pažįstama eiliuoto žodžio mėgėjams. Pristatydamas naujausią savo knyga, autorius teigia, kad „lietuviško žodžio laisvė, kol jos nepasiglemžė vulgaraus kapitalizmo vėtra, leidžia mano suvokiamą gyvenimo tiesą pasakyti poetiniu žodžiu“.

Knygoje tarsi įrėminti keturi tokie dienoraštiniai pasivaikščiojimai po mūsų gyvenimo pokarinius laikmečius. Kartais eilėraščiai – visai trumpučiai, kartais tai vos vieno sakinio pastebėjimai – labai taiklūs ir aktualūs. Autorius puikiai valdo žodį, kasdienybėje pastebi tai, į ką daugelis net ir neatkreipia dėmesio. Jo eilės giliai išgyventos, daugiaprasmės ir išties vertos skaitytojo dėmesio.


 
Techninės detalės
 
Sudarytoja Klemensas Kazlauskas 
ISBN 9786094220593
Leidykla Piko valanda
Išleidimo data 2012 m.
Apimtis 128 psl.
Spauskite ir apsilankykite

Specialūs pasiūlymai

» Visi pasiūlymai