Iš kelionių užrašų Visas vaizdas

Iš kelionių užrašų

Ritonė Rudaitienė

Smulkiau

181

Į krepšelį

Aprašymas


Knyga ,,Iš kelionių užrašų’’ išvydo dienos šviesą Lietuvoje. Jos autorė – žinoma Jungtinių Amerikos Valstijų lietuvių bendruomenės veikėja, ilgametė ,,Draugo” bendradarbė, Lemonte gyvenanti Ritonė Rudaitienė.

Jau daug metų Rudaitienės pomėgis – kelionės. Kartu su vyru inžinieriumi Teodoru Rudaičiu per tuos dešimtmečius ji aplankė daugybę šalių – kažkada jų yra suskaičiavusi net 76. Kelionėse ji visada turi užrašų knygelę ir rašiklį, kad galėtų užsirašyti įdomiausias akimirkas, įspūdžius, pastebėjimus. Grįžus namo, tie įspūdžiai ne kartą suguldavo ant balto popieriaus lapo – daug straipsnių apie keliones po egzotiškas šalis yra spausdinusi skautų spauda, taip pat ir ,,Draugas”.

Knygos geografija – labai plati. Ji prasideda nuo įspūdingų JAV nacionalinių parkų, po to autorė skaitytoją perkelia į Europą ir pasakoja apie plaukimą baržomis Burgundijos kanalais Prancūzijoje, įdomiai supažindindama su pakeliui aplankytais miestais ir miesteliais, kelionėje sutiktus žmones. Po to kartu su autore grįžtame į Italiją, kurios Amalfio pakrantėje, Kaprio saloje ir Pompėjoje ji lankėsi dar 1962 metais ir vėl sugrįžo pernai. Tokie sugrįžimai į praeitį visada būna labai jaudinantys.

 
Techninės detalės
 
Autorė Ritonė Rudaitienė
ISBN 9786094220432
Leidykla Piko valanda
Išleidimo data 2011 m.
Apimtis 144 psl.