Montvilai gentys nuo seniausių laikų iki XX a. pradžios Visas vaizdas

Montvilai gentys nuo seniausių laikų iki XX a. pradžios

Ona Milda Stonkuvienė-Montvilaitė 

Smulkiau

19

Šios prekės Šiuo metu neturime

4.34 €
14.99 Lt

Į krepšelį

Aprašymas


Ši knyga – paminkals Montvilų genčiai, giminei, kurios vardas atėjo iš seniausių amžių iki mūsų dienų. Knygoje bandoma nustatyti ir atskirų Montvilų giminių atšakų atsiradimo aplinkybes, tarpusavio ryšį, laikmetį, gyventas vietas, turėtas valdas, veiklą, gyvenimo būdą ir daug kitų svarbių dalykų.

Montvilų Lietuvoje ir dabar gyvena tikrai daug, tad visiems jiems bus įdomu sužinoti, iš kur jie atėjo ir kaip gyveno bei kovojo. Knygos autorė atliko didžiulį darbą, po kruopelę iš įvairių šaltinių rinkdama šios giminės istoriją. Ji apgailestauja, kad nepavyko nustatyti visų knygoje suminėtų Montvilų bendro protėvio.

Autorė mano, kad rezultatai pralenkė lūkesčius – visi svarbesni teiginiai paremti istorinių šaltinių medžiaga, tik gaila, kad dokumentai buvo sudaromi pagal vyriškąją liniją, tad nėra pilni. Nedaug medžiagos rasta ir apie gudiškose, latviškose, lenkiškose, rusiškose  žemėse gyvenusius Montvilas.

Skaitytojams bus įdomus ir Montvilų kažkada turėtų valdų aprašymas, ir garsių šios giminės atstovų biografijų pateikimas. Įspūdingas ir autorės naudotos literatūros bei šaltinių sąrašas.


 
Techninės detalės
 
Autorė Ona Milda Stonkuvienė-Montvilaitė 
ISBN 9789955642961
Leidykla Piko valanda
Išleidimo data 2009 m.
Apimtis 222 psl.
Spauskite ir apsilankykite

Specialūs pasiūlymai

» Visi pasiūlymai