Futbolas sūduvos krašte 1921-2011 Visas vaizdas

Futbolas sūduvos krašte 1921-2011

Gediminas Kalinauskas

Smulkiau

159

Šios prekės Šiuo metu neturime

15.00 €
51.79 Lt

Į krepšelį

Aprašymas


Marijampoliečiai yra vieni iš Lietuvos futbolo pradininkų. Tuo įsitikinęs žinomas šalies futbolo metraštininkas Gediminas Kalinauskas, išleidęs ne vieną knygą apie šį sportą. Pati naujausia ir solidžiausia – beveik 550 puslapių turinti gausiai iliustruota knyga apie futbolą Sūduvos krašte. 

Apie 40 metų knygos autorius kaupė žinias apie futbolą mūsų krašte, dar ketverius metus sėdėjo archyvuose, bibliotekose, pervertė daugybę leidinių – knygų, enciklopedijų, laikraščių puslapių ir surankiojo žinias apie tai, kaip atsirado ir vystėsi futbolas Sūduvoje. Kai kurie duomenys buvo prieštaringi, daug ko net nepavyko rasti – rungtynių protokolai tiesiog buvo sunaikinti, atsidūrė makulatūroje ar virto pelenais. 

Autorius surinko daugybę intriguojančių, kartais tiesiog neįtikėtinais atrodančių faktų – pasirodo, būdavo taip, kad į aikštelę žaidėjai išbėgdavo ir įkaušę, ir su papirosu dantyse, prieš teisėjus būdavo naudojama fizinė jėga, o rungtynės būdavo nutraukiamos dėl suplyšusio kamuolio. Šiuos bei daugybę kitų intriguojančių faktų galima rasti šioje knygoje. 

Daug dėmesio joje skiriama ir pagrindinei „Sūduvos“ komandai, pateikiama išsami statistika apie jos pasirodymą įvairiais metais, apie jos pasiekimus, įsimintinas varžybas su stipriomis Europos komandomis, medalius ir skaudžius pralaimėjimus. Knygoje yra daugybė įvairios statistikos, lentelių, paminėta šimtai futbolą žaidusių asmenų. Tokį leidinį galėjo parengti tik labai užsispyręs, atkakliai savo tikslo siekiantis ir šią sporto šaką beprotiškai mylintis žmogus. 

Daug knygos egzempliorių jau atsidūrė pirkėjų rankose, dar šiek tiek jų yra likę. Turime daug futbolo gerbėjų ir mėgėjų, tad šiai knygai skaitytojų tikrai neturėtų trūkti. 


 
Techninės detalės
 
Sudarytojas Gediminas Kalinauskas
ISBN 9786094220388
Leidykla Piko valanda
Išleidimo data 2011 m.
Apimtis 544 psl.
Spauskite ir apsilankykite

Specialūs pasiūlymai

» Visi pasiūlymai